Znajdź firmę odpowiadającą wszystkim Twoim wymaganiom!

Hurtownia z narzędziami Kraków

Krzysztof Kaczmarczyk 2019-04-12 0 komentarzy
Wpis

Nycz to hurtownia narzędzi z Małopolski, która w swojej ofercie posiada starannie wyselekcjonowany katalog wysokiej klasy narzędzi ręcznych i elektronarzędzi od najlepszych polskich i zagranicznych marek.
Asortyment obejmuje narzędzia takich producentów jak STANLEY, ANDRE, PROLINE, DEDRA, PRO, Pawłowski czy FERUN. Ponadto hurtownia jest wyłącznym dystrybutorem produktów cenionej firmy FIXMAN.
Szeroka gama produktowa obejmuje kilkaset referencji i stanowi solidne wsparcie w realizacjach każdego typu. Narzędzia odznaczają się starannym wykonaniem z zastosowaniem wysokiej jakości stopów i tworzyw sztucznych, dzięki czemu łączą w sobie, ergonomię, funkcjonalność i wytrzymałość. Dzięki temu stanowią kompleksowe uzupełnienie każdego warsztatu, przedsiębiorstwa budowlanego i zakładu przemysłowego. Rozbudowany wybór wkrętaków, młotków, imadeł, narzędzi do taśm kablowych, pistoletów do klejów, kluczy nasadowych i wielu innych elementów usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających specjalistów.
Oprócz wysokiej jakości druga cecha charakterystyczna oferty to konkurencyjne ceny. Dzięki tak wielu producentom skupionym w jednym miejscu i faktowi, że asortyment trafia o hurtowi bezpośrednio od nich, w zależności od przewidzianego budżetu z pewnością znajdą Państwo wyposażenie dopasowane do potrzeb. Sama realizacja zamówień przebiega w ekspresowym tempie i istnieje możliwość sprowadzenia konkretnych elementów na specjalne zamówienie klienta. Zakupu w pojedynczych sztuk oraz ilości hurtowych można dokonywać stacjonarnie lub za pośrednictwem sklepu internetowego.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!