Znajdź firmę odpowiadającą wszystkim Twoim wymaganiom!

Elementy planszy warhammer 40000

Krzysztof Kaczmarczyk 2019-04-01 0 komentarzy
Wpis

Nie ma wątpliwości, że gry planszowe pobudzają wyobraźnię i potrafią wciągnąć tak, że zapomina się o wszystkim innym. Jednak aby rozrywka się nie nużyła, nie była przewidywalna ani powtarzalna, producenci gier i firmy z tej branży, a nawet indywidualni pasjonaci, nieustannie pracują nad dodatkami, limitowanymi edycjami czy alternatywnymi scenariuszami. Znakomitym przykładem jest kultowa gra Warhammer 40000, której rozległa fabuła stanowi pole do fantastycznej zabawy dla co najmniej dwóch graczy. Dzięki ciągłej rozbudowie elementów gry istnieje duże prawdopodobieństwo, że przez kolejne lata, a nawet dekady, Warhammer 40000 utrzyma status kultowej i chętnie wybieranej gry.

Dzięki pracy brytyjskiego studia Games Workshop można przenieść się w epickie uniwersum przyszłości, w 40000 rok naszej ery. W tej odległej rzeczywistości świat nie jest przedstawiony w zbyt pozytywnym świetle. Wręcz przeciwnie, w wymyślonym imperium trzeba się przygotować na brutalną walkę i właśnie zwyciężanie jest celem gry. Rozrywka jest o tyle ciekawa, że używa się do niej miniaturowych modeli żołnierzy, pojazdów czy specjalnych obiektów.

Kupując lub otrzymując w prezencie podstawowy zestaw do gry, trzeba się przygotować na pierwsze rozgrywki i poznawanie rozbudowanego, futurystycznego uniwersum. Jednak z czasem pojawia się chęć uzupełniania i wzbogacania gry o kolejne warianty. Wtedy warto odwiedzić internetowy sklep modelarski Agtom, w którego ofercie znajduje się aż kilkaset produktów związanych z kultową grą. Podział na kategorie, na przykład Space Mariners, Tau Empire czy Blood Angels, ułatwia znalezienie pożądanej figurki lub innego dodatku.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!